Dette er en av de gangene.
Da Veronica Charlott, som har Charlott Lifestyle Retreats, spurte meg om jeg hadde lyst til å bli med på denne helt spesielle reisen skjønte jeg at jeg bare måtte si ja.
Veronica Charlott var hotelldirektør med litt av en karriere, men hun var ikke lykkelig. Hun valgte derfor å hoppe av og i stedet skape magiske reiser full av gode stunder og spesielle opplevelser for andre. Og hun skaper virkelig de mest fantastiske reisene som gir minner for livet.
Det er en av disse reisene som jeg nå skal være med på, og jeg har fått lov til å invitere med noen av leserne mine.
Du er derfor invitert. Tenk så hyggelig om vi kunne ha opplevd dette sammen. ?

Jeg og Marianne med @inspirasjonsguidennorge skal være med og ha workshops.
Datoen er 18. – 21. oktober i år.
Det blir en liten gruppe med bare 8 deltakere og vi skal være på det helt fantastiske lille franske slottet Chateau Montfort. Du kan lese mer om det her.
Det blir helt magiske dager med deilig mat, besøk på lokalt fransk marked, lunsj på Michelin restaurant, workshops om fotografering, interiør og Instagram, piknik under det store eiketreet i slottshagen og mye mer. Alt skjer på det fantastiske lille franske slottet @chateaumontfort. Det er fortsatt noen få ledige plasser, (men vær rask om du vil være med).
Jeg kan nesten ikke vente! ❤️?❤️
Klikk HER for å se mer informasjon om turen og påmelding. Du kan også legge igjen en kommentar eller sende meg en mail om du vil ha mer info. fmj@getmail.no
Her ser du litt bilder fra slottet og området rundt. Det er virkelig helt nydelig.



Foto: Sara Silm, @Chateau Montfort
Følg gjerne Franciskas Vakre Verden på Facebook og Instagram for mer inspirasjon 🙂
Kunne du tenke deg boken Franciskas fristende kaker? Klikk HER for å bestille den.
